ulmastyle | Podstawowa lista zdrowych produktów
Blog,  Dbam o siebie

Podstawowa lista zdrowych produktów

Wydaje się, że nasza codzienność jest złożona z bardzo wielu powinności, o których należy pamiętać, aby sprawnie funkcjonować. Podejmujemy setki decyzji. Wiele z nich wykonujemy automatycznie, z kolei nad innymi musimy się nagimnastykować stosując gotowe checklisty czy ściągawki. Jednym z zasadniczych zadań jest zaopatrzenie się w jedzenie. Oczywisty obowiązek, który nierzadko bywa męczący. W tym artykule zamierzam zaprezentować Ci moją podstawową listę zdrowych produktów. To baza do przygotowywania odżywczych posiłków bez większego wysiłku fizycznego i finansowego. Potraktuj to jako zachętę do stworzenia swojej własnej check-listy. Co najważniejsze, będziesz mógł stworzyć fundament pod kątem zdrowego odżywiania.

Podstawowa lista zdrowych produktów ulmastyle:

ulmastyle | PODSTAWOWA LISTA ZDROWYCH PRODUKTÓW
ulmastyle | PODSTAWOWA LISTA ZDROWYCH PRODUKTÓW

Przeczytaj jeszcze:

Podsumowanie

Moja podstawowa lista zdrowych produktów jest do ściągnięcia poniżej. Dla wyjaśnienia, w zależności od potrzeb i zachcianek powyższa lista jest uzupełniana o dodatkowe artykuły, które dodają urozmaicenia do poszczególnych dań. Niektóre z nich mogą docelowo stać się podstawowymi pozycjami. Istotnie, musisz pamiętać o regularnym uzupełnianiu swojej spiżarni i lodówki. Wtedy zawsze jesteś przygotowana/y, aby szybko upichcić coś zdrowego i smacznego. Taka organizacja pozwala Ci uniknąć spożywania przetworzonych i zbędnych pokarmów, które niekoniecznie Ci służą oraz zaoszczędzić pieniądze. Warto mieć na uwadze, że lista ta może ulegać zmianie.

Pliki do pobrania:

Zadanie dla Ciebie

Twoim zadaniem jest teraz stworzyć swoją własną podstawową listę zdrowych produktów. Specjalnie stworzyłam Ci pomoce, które możesz pobrać poniżej. Najlepiej oprzeć się na jakimś sklepie, gdzie często kupujesz większość produktów. Na wstępie, możesz ustalić kolejność artykułów na checkliście na podstawie tego jak się poruszasz po sklepie. Z racji tego zakupy mogą się odbyć szybciej i sprawniej. Najważniejsze, że ta lista jest podstawą do tego jak zrobić tanie i zdrowe zakupy spożywcze.

Plik do pobrania:

Nie krępuj się i pochwal się swoją listą. Jestem bardzo ciekawa, być może to Ty mnie zainspirujesz do uaktualnienia mojej ściągawki. Czy stosujesz jakieś inne pomocne checklisty w swoim życiu?

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, proszę daj koniecznie znać w komentarzu. Będę wiedziała, że mam tworzyć podobne treści na przyszłość. Najlepiej zapisz się na newsletter. W ten sposób, będziesz mogła sobie zarchiwizować w jednym miejscu wskazówki czy pomysły, jakie mam do zaproponowania. Wszystko jest o tym jak zadbać o siebie i planetę.

Oprócz tego, bardzo polecam zobaczyć mój profil ulmastyle na Instagramie i Facebooku, który rozwijam metodą małych kroków. Regularnie staram się tam umieszczać interesujące posty oraz szaleję na Instastory. Absolutnie przeczytaj wpis – Jak inspirować innych do działania – nowa odsłona bloga ulmastyle w celu poznania mojej misji.

Ula | ulmastyle


Jeśli uważasz wpis za wartościowy, proszę podziel się z innymi! Zrobisz coś dobrego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.