Odwaga.Inspiracja.Balans. Jak inspirować innych do działań. Jak dbać o siebie i środowisko. Nowa odsłona bloga ulmastyle.
Blog,  Dbam o planetę,  Dbam o siebie,  LIFESTYLE

JAK INSPIROWAĆ INNYCH DO DZIAŁANIA – NOWA ODSŁONA BLOGA ULMASTYLE

Nowy rok i napotykasz wysyp nowych celów oraz postanowień z każdej strony. Schudnę, nauczę się języka angielskiego, będę bardziej eko, założę bloga albo swój własny biznes itd. Tak bez końca. Nowy rok to zmiany, zarówno te nieuniknione jak i te zaplanowane. Początek roku to chyba najbardziej powszechne nowe rozdanie! Jak inspirować innych do działania, jak inspirować innych do dbania o siebie i środowisko. ulmastyle zdecydowała, że podejmuje się wyzwania. Chce inspirować innych do zdrowego i ekologicznego stylu życia.

Odnośnie nowego rozdania chcę się właśnie dzisiaj z Tobą podzielić moją nową wizją tego bloga. W sumie stronę pod względem technicznym i wizualnym już od kilku miesięcy buduję. Czas najwyższy pokazać co już stworzyłam, a przy okazji możecie śledzić rozwój tego miejsca. Co do wizji oraz celu bloga, one również się wyklarowały w zeszłym roku. Dlatego czuję się gotowa wyjść odważnie do świata z tym co dla mnie jest ważne, w co bardzo wierzę i w czym jestem całkiem dobra, jednocześnie nadal się rozwijając.

Jak dotychczas było?

Prowadziłam bloga pod nazwą “ulmastyle” na wordpress.com i doświadczyłam na własnej skórze, że blogowanie nie jest łatwym orzechem do zgryzienia. To był taki blog o katowickim lajfstajlu. Z dzisiejszej perspektywy wiem, że sporo się tam nauczyłam. Dlatego zachowałam wpisy z tamtego okresu i w wolnej chwili możesz zajrzeć do zakładki lifestyle.

Potem dokonałam spektakularnych zmian w swoim życiu, m.in. schudłam 11 kg, wypiękniałam, zaaranżowałam swoje mieszkanie, wprowadziłam minimalizm w każdej sferze i nabrałam umiejętności oszczędzania. Jednak najważniejsze jest to, że odzyskałam swój wolny czas i mogłam skupić się na swoim rozwoju. Zaczęłam się uczyć języka angielskiego, programowania czy zarządzania czasem. Jednym słowem, gruntownie uporządkowałam swoje życie! Podjęłam wiele decyzji, wdrożyłam dobre nawyki i się zmieniłam wizualnie, mentalnie i duchowo. W końcowym efekcie czynnie działam na rzecz ulepszania świata poprzez stosowania prosty rozwiązań. Po prostu stało się to naturalne, że pokazuję jak inspirować innych do działania (regularnie robię to na moim profilu na Instagramie, a dokładnie w Instastory – ulmastyle INSTAGRAM).


Przeczytaj jeszcze:

Jak jest teraz?

Dzisiaj czuję się piękna, lekka i uwolniona! Jem zdrowo, pichcę smaczne potrawy, dużo uprawiam sportu i rozwijam się na swoich zasadach. Odkrywam swoją kobiecość i duchowość. Stale obcuję z naturą, posadziłam drzewa i obserwuję ich rozwój, zbieram śmieci czy świadomie ograniczam konsumpcjonizm. Praktykuję wdzięczność za wszystko co mam i promuję radość z życia jakie jest wokół mnie. Nadal śmigam dużo na kole, snowboardzie, ale też zaczęłam biegać w plenerze. Nadal chodzę po katowickich festiwalach muzycznych oraz nieustannie jaram się Katowicami i muzyką. Jak widzisz, sporo tutaj przykładów jak inspirować innych do działania. Promuję pomysły jak z łatwością jak dbać o siebie i środowisko.


Przeczytaj jeszcze:

Co dalej? Nowe rozdanie

Od paru miesięcy obcuję z jedną myślą, która pochodzi prosto z mojego wnętrza. Na razie nie zdradzę co to, bo chcę najpierw skupić się na realizacji nowego planu na siebie. Kiedy poczuję, że wchodzi mi to w krew, to zacznę odkrywać karty przed Tobą. 

Odważnie inspirować innych

Również pół roku temu została mi zakiełkowała pewna sugestia czym naprawdę powinnam się zajmować, w czym jestem dobra i co mi przychodzi z łatwością. Przede wszystkim gdzie świadomie i z rozmachem działać. Mianowicie z łatwością przychodzi mi inspirowanie innych do tego, jak dbać o siebie i o planetę. Inspiruję swoje otoczenie do tego, aby dbali o siebie poprzez zdrowe odżywianie, aktywność sportową czy poprzez poranne dobre nawyki. Również pokazuję jak w prosty sposób można dbać o środowisko wokół siebie. Czas wyjść do ludzi z tymi moimi zdrowymi nawykami, ekologicznymi rozwiązaniami czy sposobami na radosne i wdzięczne życie. Czas inspirować innych do działania!

Zbudować wartościowy blog i zaangażowaną społeczność

Ten wpis to taki mój akt odwagi i wiary w to, że mam sporo do powiedzenia większemu gronu niż moi znajomi i rodzina. Szczerze, to przypadek, że decyzja pokazania światu mojej wizji i nowej odsłony bloga wypadła na początek roku 2020. No cóż, jak już tak wyszło, to uznałam, że warto wykorzystać najbardziej powszechne rozdanie w roku i ogłosić swoje zamiary. Postanowiłam zbudować interesujący blog z wartościowymi artykułami i zbudować małą zaangażowaną społeczność (np. poprzez kanały social media Instagram oraz Facebook). Głównym celem jest dzielić się wiedzą, doświadczeniem i inspiracją jak dbać o siebie i o środowisko metodą małych kroków.  

Zapraszam do obserwowania mojego profilu ulmastyle na Instagramie i Facebooku i śledzenia mojego rozwoju na tych portalach społecznościowych.

NOWOROCZNE ŻYCZENIA DLA SIEBIE

Życzę sobie odwagi w wytrwałej realizacji wartościowego celu, aby działać mimo strachu przed hejtem, podważaniem moich racji i doświadczeń czy ignorancją. Życzę sobie większej wiary w to, że z czasem, dzięki cierpliwości i pokory, uda mi się zbudować małą społeczność, która będzie źródłem pomysłów jak inspirować innych do działania w celu ulepszania siebie i swojego otoczenia. Bądź odważna w pokazywaniu swoich talentów, wykonanej pracy nad sobą i wyciągniętych z tego wniosków, aby innym pomóc odnaleźć równowagę życiową. Życzę sobie, abym w ten sposób zmieniła świat na lepsze. Choć odrobinę!

Ula | ulmastyle


Jeśli uważasz wpis za wartościowy, proszę podziel się z innymi! Zrobisz coś dobrego!

komentarzy 9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.